BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator
deniz-fidan-sube

Club Sportiva'ya Hoşgeldiniz

2008 yılında Bostanlı’da tek şube olarak Deniz Fidan tarafından kurulan Club Sportiva, bugün 4 şubesi ve binlerce üyesi ile sektörünün lideri konumundadır. Ege park, Yeni Girne, Üçyol ve Evka 3 şubeleri ile İzmir'in geneline hitap etmektedir. Technogym ekipman parkuru ile sporda ki son teknolojiyi üyelerinin hizmetine sunan Club Sportiva, tam donanımlı eğitmenleri ile spor yapma anlayışını değiştirmiştir. Güler yüzlü ve konusunda uzman ekibi, sürekli yenilenen etkinlikleri, özel ders programları ile farkını ortaya koyan Club Sportiva, İzmir'li olmakla ve İzmir'e hizmet etmekle gurur duyar.

Deniz Fidan

Kariyerine KickBoks alanında 12 kez Türkiye Şampiyonluğu, 2 kez Dünya ve 1 kez Avrupa ikinciliğini sığdıran Deniz Fidan, KickBoks ve Wusu branşında Türkiye Şampiyonu, MuayThai branşında ise 2008 yılında Dünya Şampiyonu olmuştur.Bunların yanı sıra Boks Uni. Dünya 2.liği de bulunan Deniz Fidan, son olarak 13-18 Eylül tarihlerinde İsviçre’de düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda Kickboks ve Full Contact dallarında +91 kiloda üçüncü olmuştur.

Bu başarılardan elde ettiği geliri tamamen spora ve sporcuya adayan Deniz Fidan 2008 yılında kurduğu Club Sportiva’yı başarıyla yönetmeye devam etmektedir.

deniz_fidan